Spotkanie autorskie z Markiem Stelarem

Dnia 6 czerwca 2023r. odbyło się spotkanie ze szczecińskim pisarzem, autorem trzymających w napięciu kryminałów oraz architektem, Markiem Stelarem. Pisarz podczas rozmowy opowiadał m.in. o początkach kariery oraz uchylił rąbka tajemnicy z pisarskiego świata. 

W przystępny i zabawny sposób mówił też o kulisach powstawania własnych książek. Poruszał również temat literatury ogólnej, motywując tym samym przyszłych pisarzy, bądź piszących, do rozwijania pasji. 

Marek Stelar, a właściwei Maciej Biernawski – absolwent architektury na Politechnice Szczecińskiej w 2000 roku, zakończył swój etap pracy w Wydziale Infrastruktury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego we wrześniu 2021 roku.

Teraz jednak, otwiera zupełnie nowy rozdział w swoim życiu, skupiając się na swojej drugiej pasji – pisarstwie.

Zadebiutował w 2014 roku powieścią “Rykoszet”, która okazała się początkiem bestsellerowej trylogii o Krugłym i Michalczyku. Kolejnym sukcesem stała się jego powieść z 2017 roku, zatytułowana “Niepamięć”, która zapoczątkowała kolejną trylogię z udziałem inspektora Sudera. Co jeszcze wyróżnia twórczość Biernawskiego? Wszystkie jego powieści osadzone są w malowniczym Szczecinie, dzięki czemu czytelnicy mogą odkryć tajemnice i historię miasta z zupełnie nowej perspektywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *