XVI Sztafeta Literacka

Zapraszamy do udział w XVI Sztafecie  Literackiej, w roku bieżącym pod hasłem: „WIERSZE POETÓW

KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ”

Do udziału zapraszamy nauczycieli, bibliotekarzy, uczniów oraz wszystkich tych, którym obcowanie z literaturą sprawia radość i przyjemność.

Dnia 28 maja 2024 roku w godz. 900-1200 zapraszamy do czytania WIERSZY POETÓW Z OBSZARU Unii Europejskiej. Od godziny 9.00 co 30 minut można rozpoczynać kolejny etap sztafety, informując organizatora o godzinie rozpoczęcia.

Proponujemy, by uczniowie, młodzież lub dorośli czytali dowolne teksty w wybranym przez siebie czasie.

Czas głośnego czytania powinien trwać 30 min.

1 maja 2004 roku Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, a w roku bieżącym świętujemy 20. Rocznicę tego wydarzenia.

Wszystkie instytucje i osoby biorące udział w Sztafecie otrzymają dyplom uczestnictwa, potwierdzający zaangażowanie się w proponowane przedsięwzięcie. Podstawą do otrzymania okolicznościowego dokumentu będzie poświadczenie udziału w akcji poprzez przesłanie informacji ze zdjęciem na adres organizatora drogą elektroniczną lub bezpośrednio do biblioteki.

Dodatkowo zachęcamy do  zamieszczania informacji wraz ze zdjęciem w komentarzach pod postem dotyczącym przedsięwzięcia na profilu facebookowym biblioteki.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy biblioteki.

Kontakt: tel.091 402 20 02, e-mail: biliotekachojenska@ckchojna.pl

Informacja o XVI  Sztafecie Literackiej na stronie internetowej www.bibliotekachojenska.pl i na Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnie.

Zapraszamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *